19 Ocak 2015 Pazartesi

BEST FOUNDATION FOR DRY SKIN / KURU CİLTLER İÇİN FONDOTEN

MERHABALAR...
UZUN ZAMANDIR KULLANDIĞIM FONDOTENLER HAKKINDA SİZLERLE DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞICAM
RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ HER ÜRÜNÜ KULLANDIM VE HALA KULLANIYORUM.BAZILARINI 10.KULLANIŞIM BAZILARINI BİTİRDİM.
ÖNCELİKLE KURU T BÖLGESİNDE YAĞLANMA OLAN BİR CİLDİM VAR.GÖZENEK SORUNUM YOK LEKE SORUNUM BİRAZ VAR KÜÇÜK KÜÇÜK ÇİL TARZI LEKELER VAR ..ÜRÜNLERİN HEPSİ CİLT TİPİME UYGUN OLARAK ALDIM.
1.LOREAL LUMI FONDOTEN:

BU FONDOTENİ CİLDİNİZE SAĞLIKLI BİR PARLAKLIK VERECEKTİR VAADİNDEN DOLAYI ALDIM.KAPATICILIĞI ORTA OLAN PARLAK BİTİŞLİ BİR FONDOTEN.
BAZEN ÇOK BEĞENİYORUM BAZEN HİÇ BEĞENMİYORUM.BEĞENDİĞİM TARAFI CİLDİME RENGİ TAM UYDU UYGULAMASI KOLAY PARLAK.BEĞENMEDİĞİM TARAFI BURUN KENARLARIMDA BİRİKME YAPIYOR.VE BU BENİM EN NEFRET ETTİĞİM ŞEYLERDEN BİRİ.:((
İNDİRİMDEYKEN ALDIĞIM İÇİN FİYATINA GÖRE GÜZEL BİR FONDOTEN AMA İNDİRİM OLMADAN ALMAM.

2.LOREAL BB KREM :

 GÜNLÜK İÇİN ÇOK İDEAL CİLTLE BÜTÜNLEŞMESİ ÇOK GÜZEL CİLTTE GÖZLE GÖRÜLÜR BİR FARK YARATIYOR AMA BUNU GÖZÜNÜZÜN İÇİNE SOKA SOKA YAPMIYOR.BENCE BİR BB KREM DE OLMASI GEREKENDE BU. :)) LUMI DEN DAHA ÇOK BEĞENDİM

3.YSL CC KREM:

BEN BUNU YAZ İÇİN YÜKSEK KORUMA FAKTÖRLÜ OLDUĞU İÇİN ALDIM.CİLT TONUNUZU EŞİTLEMEDE GAYET BAŞARILI ALERJİ YAPMADI BENDE GENELDE SPF Lİ ÜRÜNLER ALERJİ YAPAR.:))SADECE ÇOK PARLAMA YAPIYOR CİLDİMDE ONUN DIŞINDA KULLANDIĞIM TEK CC KREM BEĞENDİM BEN BU ÜRÜNÜ..

4.GUERLAIN PARURE DE LUMIERE :

ÇOK YOĞUN KAPATICILIĞI ÇOK YÜKSEK ASLA GÜNLÜK İÇİN İDEAL DEĞİL ÖZEL GÜNLERİN FONDOTENİ Kİ ZATEN DÜĞÜNÜM İÇİN ALMIŞTIM.AMA RENK SKALASI DAR O YÜZDEN İKİ RENGİNİ ALDIM KARIŞTIRINCA TAM RENGİMİ BULDUM.FOTOĞRAFLARDA CİLDİNİZ BAYA GÜZEL ÇIKIYOR.ZATEN AÇIK OLAN RENGİ BİTTİ.SAOLSUN ARKADAŞIM TUĞÇE GELDİ GİTTİ SÜRDÜ BUNU BİTİRDİ RESMEN.HATTA FONDOTENİ TAM ONA HEDİYE ETMEYİ DÜŞÜNMÜŞTÜM CİLDİNDEKİ FONDOTEN NE ÇOK BEĞENDİM TUĞÇE DEDİĞİMDE SENİN FONDOTENİN DEDİĞİNDE SANA VERCEKTİM VAZGEÇTİM DEDİM ÇOK BEĞENİYORUM BU FONDOTENİ.BİRDE MUAZZAM GÜZEL KLAS BİR KOKUSU VAR.BAYILIYORUM..

5.ESTEE LAUDER FONDOTEN : FONDOTENİM OLDUĞU HALDE İNDİRİMDE OLDUĞU İÇİN ALMIŞTIM.70 LİRAYA ALMIŞTIM.ÇOK UYGUNDU.İÇİNDE SERUM OLAN CİLDE BAKIM YAPAN BİR FONDOTEN.BU BAYA BAYA KAPATIYOR.CİLDİMİN ALTINA NEMLENDİRİCİ SÜRMEDEN KULLANABİLDİĞİM BİR FONDOTEN.MODUMA GÖRE GÜNDÜZ GECE KULLANIYORUM.YÜZÜMDEYKEN BEGENMEDİĞİM GÜN OLMADI CİLDİNDE NE VAR DİE SORULAN FONDOTENLERİMDENDİR KENDİLERİ.

6.CLINIQUE : BU FONDOTENDE KURU CİLTLER İÇİN NEMLENDİRME ÖZELLİĞİNDE BİR FONDOTEN.BUNU KESİNLİKLE YAPIYOR.AMA ALMAM DAHA ÇOK BEĞENDİKLERİM OLDU.

7..CHANEL VITALUMIERE:

MAC İN FACE&BODY FONDOTENİM BİTİNCE YERİNE ARADIĞIM BİR FONDOTEN ARAYIŞINDAN SONRA BULDUĞUM BİR FONDOTEN.YÜZÜMDE HİÇ BELLİ OLMUYOR.ÇOK İNDE YAPISI VAR.KAPATICILIK COK COK HAFİF HİÇ YOK DESEM DE OLUR.CİLDE SAĞLIKLI BİR IŞILTI HAFİFTE RENK VEİYOR.GÜNLÜK İÇİN İHTİYACIM OLAN HERŞEYİ VERİYOR.ÇOK SEVDİM.YANINDAKİDE BAZI BAYILDIM ONADA BAYILDIM PARLAKLIK SABİTLEME UZUN SÜRE KALICILIK SAĞLIYOR FONDOTENE.
CHANEL İ ÇOK AMA ÇOK SEVDİM .
YILLAR YILLAR ÖNCE İLK ALDIĞIM MAKYAJ MALZEMESİ(PAHALI OLANLARDAN) :)) CHANELİN ALLIĞI OLMUŞTU BURAM BURAM GÜL KOKUYORDU.
ŞU AN ELİMDE ALLIK FAR FONDOTEN BAZ VAR VE HEPSİNE BAYILIYORUM.